Home

Avanturista preduzetnik fudbal ученически футболен турнир купа левски košarka Polarni medvjed Trenutna

Левски“ е първият носител на купата на международен детски футболен турнир  в Хасково - Спорт
Левски“ е първият носител на купата на международен детски футболен турнир в Хасково - Спорт

Бончо Генчев връчи награди за "Купа Васил Левски"

Левски“ вдигната купата на турнира в Хасково - Haskovo.NET

Купата на Coca-Cola – Stroimedia

Български Футболен Съюз - Над 340 деца от 32 училища ще участват на Мини  Мондиал 2018
Български Футболен Съюз - Над 340 деца от 32 училища ще участват на Мини Мондиал 2018

ОУ В. Левски спечели отново националния детски турнир по футбол - ОУ Васил  Левски - Ловеч
ОУ В. Левски спечели отново националния детски турнир по футбол - ОУ Васил Левски - Ловеч

Сребро за футболистите на ОУ Васил Левски в турнира по футбол на малки  врати - ОУ Васил Левски - Ловеч
Сребро за футболистите на ОУ Васил Левски в турнира по футбол на малки врати - ОУ Васил Левски - Ловеч

Детски футболен турнир за купа "София" | Футбол | Спортен Календар 2023

Ученици от ОУ "Васил Левски" гр. Правец взеха участие в турнир за купата на  Coca Cola (Правец, Новини) - balkanec.bg
Ученици от ОУ "Васил Левски" гр. Правец взеха участие в турнир за купата на Coca Cola (Правец, Новини) - balkanec.bg

Купата на България – някога беше турнирът на Левски... - Topsport.bg

БТА :: Поредното издание на футболния турнир за Купа "София" започна днес

Ето ги съперниците на четирите пловдивски клуба в 1/8-финалите за Купата на  БФС
Ето ги съперниците на четирите пловдивски клуба в 1/8-финалите за Купата на БФС

Шестокласниците ни – победители за Купата на ПФК “Левски” – Средно училище  "Епископ Константин Преславски" – Бургас
Шестокласниците ни – победители за Купата на ПФК “Левски” – Средно училище "Епископ Константин Преславски" – Бургас

БТА :: Левски, Литекс и Черно море са създали най-много футболисти в  България, в Европа убедително води Аякс
БТА :: Левски, Литекс и Черно море са създали най-много футболисти в България, в Европа убедително води Аякс

футбол Архиви - 29. СУ "Кузмaн Шапкарев"

Български Футболен Съюз - Резултати от третия ден на детския турнир "Купа  София" под егидата на БФС
Български Футболен Съюз - Резултати от третия ден на детския турнир "Купа София" под егидата на БФС

БТА :: В Бесарабия се проведе регионален ученически турнир по мини футбол