Home

namještaj Ispiranje usta ekspedicija тенис сингъл ниво 2 rupa pogon slušam muziku

Григор Димитров – TennisKafe

Новини - Българска федерация по тенис

Григор Димитров - Факундо Багнис по ТВ: Къде да гледаме старта на Гришо за  2022-ра в Мелбърн?
Григор Димитров - Факундо Багнис по ТВ: Къде да гледаме старта на Гришо за 2022-ра в Мелбърн?

Сърбия надхитри Испания с 2:1 победи и спечели първото издание на ATP Cup -  Topsport.bg
Сърбия надхитри Испания с 2:1 победи и спечели първото издание на ATP Cup - Topsport.bg

Тенис турнир от румънска тенис лига Sportya за любители от всякакво ниво -  КОМПАС
Тенис турнир от румънска тенис лига Sportya за любители от всякакво ниво - КОМПАС

Българка е голямата надежда на френския тенис

Надал, Швьонтек, Циципас и Медведев на корта в Мелбърн – TennisKafe

Тенисът е спорт за всеки. Това е нашата мисия.” - Click and Play

Григор Димитров ще играе и на сингъл, и на двойки в Ротердам ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Григор Димитров ще играе и на сингъл, и на двойки в Ротердам ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

СЕГА | 5000 в "Арена Армеец" не успяха да помогнат на Григор Димитров

Потенциален 1/2-финал между Джокович и Медведев в Аделаида (жребий) –  TennisKafe
Потенциален 1/2-финал между Джокович и Медведев в Аделаида (жребий) – TennisKafe

Бъдещето на женския ни тенис попадна в най-елитната тенис школа в Европа -  Тенис - Жени - Gong.bg
Бъдещето на женския ни тенис попадна в най-елитната тенис школа в Европа - Тенис - Жени - Gong.bg

Циципас обърна Рубльов за място във финала на тенис турнира в Астана - По  света и у нас - БНТ Новини
Циципас обърна Рубльов за място във финала на тенис турнира в Астана - По света и у нас - БНТ Новини

Милев се класира за финала на сингъл на турнир по тенис в Турция

БТА :: България победи Белгия и записа първи триумф на турнира по тенис за  смесени отбори "Юнайтед Къп"
БТА :: България победи Белгия и записа първи триумф на турнира по тенис за смесени отбори "Юнайтед Къп"

БТА :: Григор Димитров ще играе срещу Алекс де Минор на четвъртфиналите на  сингъл на турнир по тенис в Ротердам
БТА :: Григор Димитров ще играе срещу Алекс де Минор на четвъртфиналите на сингъл на турнир по тенис в Ротердам

Адриан Андреев – новата надежда на българския тенис - Sofia Open

Регламент – ТК Егалите

Без изненади: Контавейт потегли с победа на AO 2022 - Tennis.bg

Григор Димитров – Уикипедия

Анди Мъри с първа ATP победа на сингъл след операцията – TennisKafe

Григор Димитров вече е у дома и тренира за Sofia Open 2022! - Sofia Open

България се наложи над Белгия за първи триумф на турнира за United Cup -  Тенис - Dsport.bg
България се наложи над Белгия за първи триумф на турнира за United Cup - Тенис - Dsport.bg