Home

lava Željeti češalj синсинати тенис турнир 2017 Radijat U potrebi Novorođenčad

Гришо, Надал, Джокович и Серина ще участват на турнира в Синсинати - Труд

БТА :: Даниил Медведев се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в  Синсинати
БТА :: Даниил Медведев се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Синсинати

Григор Димитров, Надал, Джокович и Серина Уилямс със заявки за участие на  турнира в Синсинати - Тенис - Dsport.bg
Григор Димитров, Надал, Джокович и Серина Уилямс със заявки за участие на турнира в Синсинати - Тенис - Dsport.bg

MAX Sport - Следва втори пореден турнир от ATP 1000, в който още веднъж ще  се срещнем със звездите на световния тенис, сред които отново е и шампионът  в Синсинати от 2017-а -
MAX Sport - Следва втори пореден турнир от ATP 1000, в който още веднъж ще се срещнем със звездите на световния тенис, сред които отново е и шампионът в Синсинати от 2017-а -

Истинско тенис съзвездие превзема кортовете в Синсинати, Григор също ще  участва в надпреварата
Истинско тенис съзвездие превзема кортовете в Синсинати, Григор също ще участва в надпреварата

Роджър Федерер се отказа от участие в Синсинати. Надал става №1 – TennisKafe

Къде да гледаме първия мач на Григор Димитров в Синсинати

Шампионката от 2019 година Медисън Кийс достигна до полуфиналите на турнира  по тенис в Синсинати - Утро
Шампионката от 2019 година Медисън Кийс достигна до полуфиналите на турнира по тенис в Синсинати - Утро

Димитров срещу Медведев в третия кръг в Синсинати - Стадион - БНР Новини

Партньорът на двойки на Григор отпадна в Синсинати и напусна топ 10

Даниил Медведев се класира за 1/4-финалите на турнира по тенис в Синсинати  | Информационен център на Министерство на oтбраната
Даниил Медведев се класира за 1/4-финалите на турнира по тенис в Синсинати | Информационен център на Министерство на oтбраната

ATP Masters Cincinnati: All information, TV, players, favorites ·  tennisnet.com
ATP Masters Cincinnati: All information, TV, players, favorites · tennisnet.com

Радостта на Григор е новата корица на телевизията на ATP - bTV Спорт

Григор Димитров на финал в Синсинати (СНИМКИ/ВИДЕО) - Свят - DarikNews.bg

Няма излизане от дупката, Григор Димитров аут от силен турнир

Григор отпадна още на старта в Синсинати

Grigor Dimitrov - Wikipedia

Димитров пред Tennis Channel: Нямам търпение да играя отново (видео) –  TennisKafe
Димитров пред Tennis Channel: Нямам търпение да играя отново (видео) – TennisKafe

Горчиво завръщане: Надал загуби от световния номер 152 на старта в Синсинати  - Tennis.bg
Горчиво завръщане: Надал загуби от световния номер 152 на старта в Синсинати - Tennis.bg

Номер 2 в света очаква Григор Димитров в Синсинати ᐉ Новини от Fakti.bg -  Спорт | ФАКТИ.БГ
Номер 2 в света очаква Григор Димитров в Синсинати ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

НА ЖИВО: Григор Димитров - Ник Кириос 6-3, 7-5 - Topsport.bg

Фантастично! Извънземният Григор разби Кирьос и спечели "Мастърса" в  Синсинати + ВИДЕО - Gol
Фантастично! Извънземният Григор разби Кирьос и спечели "Мастърса" в Синсинати + ВИДЕО - Gol

Григор Димитров ще участва и в Синсинати - Спорт - БНР Новини

Шаповалов пречупи Григор Димитров още на старта в Синсинати - Bgonair

Димитров, Надал, Джокович сред участниците на турнира в Синсинати -  Topsport.bg
Димитров, Надал, Джокович сред участниците на турнира в Синсинати - Topsport.bg

Без затруднения: Циципас бе твърде силен за Шварцман и е на 1/4-финалите в  Синсинати - Tennis.bg
Без затруднения: Циципас бе твърде силен за Шварцман и е на 1/4-финалите в Синсинати - Tennis.bg

Tsurenko beats Russia's Makarova to reach quarterfinals at Cincinnati

Григор Димитров загуби от Шаповалов на старта в Синсинати - Haskovo.info -  Всичко за Хасково
Григор Димитров загуби от Шаповалов на старта в Синсинати - Haskovo.info - Всичко за Хасково