Home

Obogaćivanje Veličanstven sastaviti световно първенство по кану каяк 2019 Ohrabrite Produžiti Napredak

С 6-о място на Денис Димитров завърши Световното първенство по кану-каяк -  Topsport.bg
С 6-о място на Денис Димитров завърши Световното първенство по кану-каяк - Topsport.bg

Три родни лодки на косъм от финалите на Европейското по кану-каяк - Още  спорт - Други спортове - Gong.bg
Три родни лодки на косъм от финалите на Европейското по кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Денис Димитров шести на световното по кану-каяк

Финал за Ангел Кодинов на СП по кану-каяк в Канада - Стадион

21 български лодки на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив

Ангел Кодинов стана световен вицешампион по кану-каяк! - DUNAVMOST.com

Ангел Кодинов грабна среброто на световното по кану-каяк в Унгария - Водни

Световно първенство по кану-каяк в Пловдив – Благой Петков

2 лева 1989 XXII световно първенство по кану-каяк, Пловдив в Нумизматика и  бонистика в гр. София - ID34718537 — Bazar.bg
2 лева 1989 XXII световно първенство по кану-каяк, Пловдив в Нумизматика и бонистика в гр. София - ID34718537 — Bazar.bg

Пловдив отново домакин на Световното първенство по кану-каяк

Много малко не достигна на Ангел Кодинов за медал от световното по кану  спринт
Много малко не достигна на Ангел Кодинов за медал от световното по кану спринт

Ангел Кодинов стана световен вицешампион по кану-каяк - NOVA

Община Русе ще кандидатства за обновяване на гребната база в Лесопарк  „Липник“ - Pan.bg
Община Русе ще кандидатства за обновяване на гребната база в Лесопарк „Липник“ - Pan.bg

Община Русе спечели домакинството на Световното първенство по драконови  лодки през 2025 г. на Международната федерация
Община Русе спечели домакинството на Световното първенство по драконови лодки през 2025 г. на Международната федерация

Спортната слава на кану-каяка

Федерацията оставила кануистката Стаменова без финансиране за Токио -  Новини СЕГА
Федерацията оставила кануистката Стаменова без финансиране за Токио - Новини СЕГА

Как 21-годишен българин стана световен вицешампион по кану-каяк? - NOVA

Световното първенство по кану-каяк за младежи до 23 години ще се състои на  Гребната база, Пловдив от 26 до 29/07/18. - www.cluborfei.com
Световното първенство по кану-каяк за младежи до 23 години ще се състои на Гребната база, Пловдив от 26 до 29/07/18. - www.cluborfei.com

Националите по кану каяк заминаха за Световното първенство - Спорт

Новини
Новини

Ангел Кодинов се класира за финала на 500 метра едноместно кану на  Европейското - Спорт - Dsport.bg
Ангел Кодинов се класира за финала на 500 метра едноместно кану на Европейското - Спорт - Dsport.bg

За 10 часа преобразяват канала в Пловдив от трасе за кану-каяк в такова за  гребане
За 10 часа преобразяват канала в Пловдив от трасе за кану-каяк в такова за гребане

Остават 4 дни до старта на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив -  PlovdivNow.bg
Остават 4 дни до старта на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - PlovdivNow.bg

Гледайте Европейското първенство по кану-каяк по БНТ 1 и БНТ HD - Българска  национална телевизия
Гледайте Европейското първенство по кану-каяк по БНТ 1 и БНТ HD - Българска национална телевизия