Home

parobrod Kleveta zakup световно кану каяк пловдив 2019 Mliječni proizvodi nagib Novac rublje

кану-каяк Архиви - Страница 3 от 7 - insport.bg

Остават 4 дни до старта на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив -  PlovdivNow.bg
Остават 4 дни до старта на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - PlovdivNow.bg

Още една българска лодка на финал на СП по кану-каяк (СНИМКИ И ВИДЕО) - DC  news
Още една българска лодка на финал на СП по кану-каяк (СНИМКИ И ВИДЕО) - DC news

Кану-Каяк Дунав Георги Демирев

Роден талант грабна сребро на Световното по кану-каяк - Фактор

Едно четвърто и две шести места за България на Световното първенство по кану -каяк в Пловдив - Под Тепето - Новини Пловдив

За 10 часа преобразяват канала в Пловдив от трасе за кану-каяк в такова за  гребане - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
За 10 часа преобразяват канала в Пловдив от трасе за кану-каяк в такова за гребане - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Интервю със световния шампион по гребане - Кирил Флоров - Chicago.bg

21 български лодки на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив - DC news

Ангел Кодинов с два медала от световното до 23 години в Румъния | Sporten  Plovdiv
Ангел Кодинов с два медала от световното до 23 години в Румъния | Sporten Plovdiv

Световно първенство по кану-каяк в Пловдив – Благой Петков

Кодинов със сребро от световното | Sporten Plovdiv

Държавното по кану-каяк започна в Пловдив, близо 500 спорят за медалите

Откриха световното по кану-каяк за юноши, девойки, мъже и жени до 23 години  в Пловдив | Община Пловдив
Откриха световното по кану-каяк за юноши, девойки, мъже и жени до 23 години в Пловдив | Община Пловдив

7 медала спечели "Бдин 77" от Държавния индивидуален шампионат по кану-каяк  - Спорт
7 медала спечели "Бдин 77" от Държавния индивидуален шампионат по кану-каяк - Спорт

Изключителен успех за Ангел Кодинов, спечели сребро от световното по кану- каяк

Ангел Кодинов се класира за финала на 500 метра едноместно кану на  Европейското - Спорт - Dsport.bg
Ангел Кодинов се класира за финала на 500 метра едноместно кану на Европейското - Спорт - Dsport.bg

Ангел Кодинов остана четвърти на Световното по кану спринт в...

Ангел Кодинов спечели сребърен медал от Световното първенство по кану-каяк  - Topsport.bg
Ангел Кодинов спечели сребърен медал от Световното първенство по кану-каяк - Topsport.bg

Пловдив отново домакин на Световното първенство по кану-каяк

21 български лодки на Световното първенство по кану-каяк в Пловдив

Пловдивските клубове обраха призовете на отборното по кану-каяк - Новини от  Пловдив
Пловдивските клубове обраха призовете на отборното по кану-каяк - Новини от Пловдив

Пловдивчани обраха медалите и на индивидуалното по кану-каяк (СНИМКИ/ВИДЕО)  - Новини от Пловдив
Пловдивчани обраха медалите и на индивидуалното по кану-каяк (СНИМКИ/ВИДЕО) - Новини от Пловдив