Home

Nepoštenje Posuđivanje novca baršun математически състезания от световна купа Novelist Iskopavanje gvožđe

Златната Димана от Пловдив покори световната математика

Пловдивчанчета станаха шампиони на Световната математическа ...

Шестокласничка от Пловдив със златен медал и две купи от международно  състезание по математика (снимки) - 24plovdiv.bg
Шестокласничка от Пловдив със златен медал и две купи от международно състезание по математика (снимки) - 24plovdiv.bg

Заради български ученици азитска математическа олимпиада ще се превърне в  световна
Заради български ученици азитска математическа олимпиада ще се превърне в световна

Русе ще бъде домакин на Световната купа по кану маратон - Ruse news -  Новини от Русе и региона
Русе ще бъде домакин на Световната купа по кану маратон - Ruse news - Новини от Русе и региона

БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели  спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в  Солдеу
БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в Солдеу

Халвор Егнер Гранеруд спечели състезанието по ски полети в Тауплиц-Бад  Митерндорф и оглави класирането за Световната купа по ски скок - Утро
Халвор Егнер Гранеруд спечели състезанието по ски полети в Тауплиц-Бад Митерндорф и оглави класирането за Световната купа по ски скок - Утро

9-годишната Мартина Илиева със световна диамантена купа по математика

Германецът Бенедикт Дол спечели старта на 20 км от Световната купа по  биатлон в Йостерсунд, Владимир Илиев не стартира - Утро
Германецът Бенедикт Дол спечели старта на 20 км от Световната купа по биатлон в Йостерсунд, Владимир Илиев не стартира - Утро

9-годишно момче от Враца спечели състезание по ментална аритметика в Дубай

Повече от 140 състезатели участват в Световната купа по модерен петобой в  курорта Албена - Утро
Повече от 140 състезатели участват в Световната купа по модерен петобой в курорта Албена - Утро

Димана от МГ грабна купата "Шампион на шампионите" - уча в Пловдив

Алберт Попов за историческия си успех: Цял живот очаквах тази награда -  Общество - Спорт - Здравей, България - NOVA
Алберт Попов за историческия си успех: Цял живот очаквах тази награда - Общество - Спорт - Здравей, България - NOVA

Българка стана световен шампион в Турнира на шампионите по математика  (ВИДЕО) - Новини от Actualno
Българка стана световен шампион в Турнира на шампионите по математика (ВИДЕО) - Новини от Actualno

Тина Мазе със световната купа

Данчо е на 10 и в дома му блестят десетки медали по математика - Последни  Новини от DNES.BG
Данчо е на 10 и в дома му блестят десетки медали по математика - Последни Новини от DNES.BG

БТА :: Швейцарецът Марко Одермат спечели гигантския слалом в Кранска гора и  защити Световната си купа в алпийските дисциплини
БТА :: Швейцарецът Марко Одермат спечели гигантския слалом в Кранска гора и защити Световната си купа в алпийските дисциплини

Състезанието "Малкият принц" предизвиква математици от 6 до 10 години във  Варна | Moreto.net - Варна
Състезанието "Малкият принц" предизвиква математици от 6 до 10 години във Варна | Moreto.net - Варна