Home

Medicinski akcija Kritika класиране тенис мъже 2018 Odgovara analogni Čisto

Кузманов не успя да стигне до финала в Познан, но ще запише рекордно  класиране в световната ранглиста - По света и у нас - БНТ Новини
Кузманов не успя да стигне до финала в Познан, но ще запише рекордно класиране в световната ранглиста - По света и у нас - БНТ Новини

Джокович се класира за финалите на АТП в Торино - BG VOICE

Кузманов с ново рекордно класиране в ранглистата

Спад с 3 места за Григор Димитров в ранглистата на АТР

Григор загуби едно място в ранглистата на АТП, Кузманов постигна рекордно  класиране - Тенис - Dsport.bg
Григор загуби едно място в ранглистата на АТП, Кузманов постигна рекордно класиране - Тенис - Dsport.bg

Забележителен прогрес за Адриан Андреев в световната ранглиста - Topsport.bg

Гришо остана в подножието на топ 20, Мико се изкачи с цели 18 позиции -  Спорт - Телеграф
Гришо остана в подножието на топ 20, Мико се изкачи с цели 18 позиции - Спорт - Телеграф

Световна ранглиста по тенис – Уикипедия

ATP ранглиста: Алкарас е новият №1, Тиафо и Кирьос със сериозен скок и  място в топ 20 - Tennis.bg
ATP ранглиста: Алкарас е новият №1, Тиафо и Кирьос със сериозен скок и място в топ 20 - Tennis.bg

Вики Томова с рекордно класиране в топ 100

Солиден скок за Григор Димитров в световната ранглиста

АТР ранглиста: Джокович запазва лидерството си; Алкарас на крачка от топ 10  - Tennis.bg
АТР ранглиста: Джокович запазва лидерството си; Алкарас на крачка от топ 10 - Tennis.bg

Шьонтек елиминира шампионката от 2017 година и се класира за третия кръг на  US Open - Тенис - Dsport.bg
Шьонтек елиминира шампионката от 2017 година и се класира за третия кръг на US Open - Тенис - Dsport.bg

Карлос Алкарас се класира безпроблемно за четвъртфиналите в Базел - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Карлос Алкарас се класира безпроблемно за четвъртфиналите в Базел - Тенис - Мъже - Gong.bg

Роджър Федерер се класира за 1/2-финал на Australian Open 2018 без загубен  сет - Topsport.bg
Роджър Федерер се класира за 1/2-финал на Australian Open 2018 без загубен сет - Topsport.bg

Новак Джокович се класира на десети финал в Рим - Тенис - Мъже - Gong.bg

Водачката в световната ранглиста по тенис при жените Ига Швьонтек

Новини - Българска федерация по тенис

Григор Димитров падна с една позиция в световната ранглиста

Ново рекордно класиране за Адриан Андреев в световната ранглиста - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Ново рекордно класиране за Адриан Андреев в световната ранглиста - Тенис - Мъже - Gong.bg

БТА :: Григор Димитров падна с четири места в световната ранглиста след  Откритото първенство на САЩ, Алкарас стана най-младият номер 1
БТА :: Григор Димитров падна с четири места в световната ранглиста след Откритото първенство на САЩ, Алкарас стана най-младият номер 1

Ранглиста: Григор Димитров бележи леко отстъпление в световната ранглиста -  Tennis.bg
Ранглиста: Григор Димитров бележи леко отстъпление в световната ранглиста - Tennis.bg

Григор Димитров запазва мястото си в ранглистата на ATP, двама българи с  рекордно класиране - Тенис - Мъже - Gong.bg
Григор Димитров запазва мястото си в ранглистата на ATP, двама българи с рекордно класиране - Тенис - Мъже - Gong.bg