Home

Ispraznost Janice Ispravno категория на тенис турнири blijed Tačno snjegović

Албена ще е домакин на тенис турнири за любители от категория „Платинум“ -  Добрич - DarikNews.bg
Албена ще е домакин на тенис турнири за любители от категория „Платинум“ - Добрич - DarikNews.bg

Новини - Българска федерация по тенис

България приема турнир от първа категория на Тенис Европа

Великденски тенис турнир от ITF стартира на Кенана - Parvomai.NET

Общински спортни имоти - Габрово - Михаела Цонева втора на тенис турнир от  пета категория на ITF
Общински спортни имоти - Габрово - Михаела Цонева втора на тенис турнир от пета категория на ITF

Шампионка от Australian Open участва на тенис турнир в Пловдив | Община  Пловдив
Шампионка от Australian Open участва на тенис турнир в Пловдив | Община Пловдив

Гърция иска да организира АТР 250 турнир - Спорт - БНР Новини

Международни турнири

Започват квалификациите на вечерния турнир в "Академия Каратанчева" -  Interactive-Tennis.com
Започват квалификациите на вечерния турнир в "Академия Каратанчева" - Interactive-Tennis.com

Димитрова e на полуфинал на турнир от най-високата категория „А“ на ITF -  Tennis.bg
Димитрова e на полуфинал на турнир от най-високата категория „А“ на ITF - Tennis.bg

Новак Джокович започна с победа участието си на тенис турнира от категория  АТР 500 в Астана - Труд
Новак Джокович започна с победа участието си на тенис турнира от категория АТР 500 в Астана - Труд

ТК "Приста 2011" - Русе е домакин на сингъл любителски тенис - турнир -  Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
ТК "Приста 2011" - Русе е домакин на сингъл любителски тенис - турнир - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

11 българи участват в основната схема на тенис турнира "Пловдив къп"

БТА :: Адрияно Дженев се класира за полуфиналите на турнир по тенис от  първа категория за юноши до 18 години в Чехия
БТА :: Адрияно Дженев се класира за полуфиналите на турнир по тенис от първа категория за юноши до 18 години в Чехия

Трима българи са четвъртфиналисти на силния турнир до 14 г. от първа  категория на Тенис Европа в Бургас – Луд Спорт
Трима българи са четвъртфиналисти на силния турнир до 14 г. от първа категория на Тенис Европа в Бургас – Луд Спорт

БТА :: Янаки Милев пропусна мачбол и загуби драматично финала на турнира по  тенис за юноши от първа категория в Пловдив
БТА :: Янаки Милев пропусна мачбол и загуби драматично финала на турнира по тенис за юноши от първа категория в Пловдив

Тенис турнири за начинаещи и напреднали започват от понеделник в София

Димитров няма загуба срещу първия си съперник на "Сити Оупън" | СЕГА

Пьотр Нестеров от ТК Черно море Елит на финал в тенис турнир от първа  категория в Сараево | Варна спорт
Пьотр Нестеров от ТК Черно море Елит на финал в тенис турнир от първа категория в Сараево | Варна спорт

Големият турнир в Рим, който е от категория ATP Masters - Новини 24/7

Тенис на олимпийските игри – Уикипедия

Ива Иванова спечели трето място на тенис турнир от "ITF" в Турция - По  света и у нас - БНТ Новини
Ива Иванова спечели трето място на тенис турнир от "ITF" в Турция - По света и у нас - БНТ Новини