Home

korisnik povratne informacije Skrupulozan категории на тенис турнирите skladiste Kreacija Predškolska ustanova

Жребият за първия за годината турнир от категория ATP 250 е ясен! -  Tennis.bg
Жребият за първия за годината турнир от категория ATP 250 е ясен! - Tennis.bg

Русенски състезатели се класираха за четвъртфиналите на турнир от втора  категория на Тенис Европа в Добрич - Rousse.Info - Новини и събития от Русе  и Русенска област
Русенски състезатели се класираха за четвъртфиналите на турнир от втора категория на Тенис Европа в Добрич - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Започва 11-и вечерен тенис турнир за годината

БТА :: Янаки Милев пропусна мачбол и загуби драматично финала на турнира по  тенис за юноши от първа категория в Пловдив
БТА :: Янаки Милев пропусна мачбол и загуби драматично финала на турнира по тенис за юноши от първа категория в Пловдив

Гърция иска да организира АТР 250 турнир - Спорт - БНР Новини

Новини - Българска федерация по тенис

БТА :: Адрияно Дженев се класира за полуфиналите на турнир по тенис от  първа категория за юноши до 18 години в Чехия
БТА :: Адрияно Дженев се класира за полуфиналите на турнир по тенис от първа категория за юноши до 18 години в Чехия

Фотогалерия от тенис турнира на ОББ – TennisKafe

От какви тенис турнири можем да избираме в сайта на Winbet?

Големият турнир в Рим, който е от категория ATP Masters - Новини 24/7

Тенис турнир – Група пораснали – Тенис школа

Запознайте се с „ничията зона на тениса“ – TennisKafe

Тенис турнири за начинаещи и напреднали започват от понеделник в София

Тенис турнир “Burgas Open”... - Тенис турнир “Burgas Open”

Пловдивчанка спечели титлата на двойки на тенис турнир в Черна гора

16 българчета започнаха с победи международен тенис турнир във Варна

Димитров няма загуба срещу първия си съперник на "Сити Оупън" | СЕГА

Точки от тенис турнирите – Tennis Fox

Международни турнири

Ива Иванова е на финал на турнир на ITF в Истанбул

Ива Иванова спечели трето място на тенис турнир от "ITF" в Турция - По  света и у нас - БНТ Новини
Ива Иванова спечели трето място на тенис турнир от "ITF" в Турция - По света и у нас - БНТ Новини

Георги Балабанов: Тенисът е шах в движение, трябва бързо да взимаш решения  - Interactive-Tennis.com
Георги Балабанов: Тенисът е шах в движение, трябва бързо да взимаш решения - Interactive-Tennis.com

Отмениха тенис турнира в Индиън Уелс заради коронави... | BGNES

Григор Димитров се класира за 1/8-финалите на турнира от категория АТП 500  в Акапулко (видео)
Григор Димитров се класира за 1/8-финалите на турнира от категория АТП 500 в Акапулко (видео)

Новак Джокович започна с победа участието си на тенис турнира от категория  АТР 500 в Астана - Труд
Новак Джокович започна с победа участието си на тенис турнира от категория АТР 500 в Астана - Труд