Турнир по водна топка в Русе - DUNAVMOST.com

Международен турнир по водна топка в Русе - Arena Media

Русе отличен за мачовете по водна топка

Достойно класиране за КВТ "Арена Бургас" при 13-годишните ватерполисти

Черноморец“ спечели квалификацията за място във финал „А“ в юношеската водна  топка | Община Бургас
Черноморец“ спечели квалификацията за място във финал „А“ в юношеската водна топка | Община Бургас

Турнир по водна топка за ветерани ще се проведе в Русе - Вестник Утро

Ветерански турнир по водна топка в Русе - България - dnews.bg - България -  Дарик
Ветерански турнир по водна топка в Русе - България - dnews.bg - България - Дарик

Международен турнир по водна топка за ветерани - Русе

Водна топка
Водна топка

Русе отличен за мачовете по водна топка - Bgswim.com

Отборът на „ЮРДИНГЕН“ - Германия спечели Международния турнир по водна топка  за ветерани „Иво Петров“
Отборът на „ЮРДИНГЕН“ - Германия спечели Международния турнир по водна топка за ветерани „Иво Петров“

Международен турнир по водна топка за ветерани започва днес в Русе | Thesite

Бронзови медали за отбора по водна топка U-15 на Локомотив Русе -  Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
Бронзови медали за отбора по водна топка U-15 на Локомотив Русе - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Турнир за ветерани по водна топка „Иво Петров“ - вижте къде и кога | Бряг  News - Новинарски сайт
Турнир за ветерани по водна топка „Иво Петров“ - вижте къде и кога | Бряг News - Новинарски сайт

Левски” с отбор по водна топка след 32 години

70 ватерполисти взеха участие в десетото юбилейно издание на Международния  турнир по водна топка за Купа „Иво Петров“ в Русе | Община Русе
70 ватерполисти взеха участие в десетото юбилейно издание на Международния турнир по водна топка за Купа „Иво Петров“ в Русе | Община Русе

КВТ и КПС Локомотив (Русе) | Lokomotiv1930.com

СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15  години - Спорт
СКВТ „Черноморец“ спечели шампионската титла по водна топка за юноши до 15 години - Спорт

Кърджалиец спечели републиканското за ветерани по водна топка -  Kardjali.bgvesti.NET
Кърджалиец спечели републиканското за ветерани по водна топка - Kardjali.bgvesti.NET