Literatura Skakač Picasso лидия енчева тенис силистра Čudo Molim te Bogati čovek

Новини - Българска федерация по тенис

20 деца взеха участие в турнира по тенис | Dobrich News Добрич новини

Тенис Клуб Силистра

Димитър Кисимов и Лидия Енчева са шампионите на международния турнир па  тенис до 16 години в Санта Марина - БТА
Димитър Кисимов и Лидия Енчева са шампионите на международния турнир па тенис до 16 години в Санта Марина - БТА

Бронзов медал за силистренска ученичка от престижен международен турнир по  тенис - Кворум Силистра
Бронзов медал за силистренска ученичка от престижен международен турнир по тенис - Кворум Силистра

Гергинов и Енчева бяха над всички във Варна - Tribune.bg

Плевенските тенисисти Йоана Константинова и Иван Монов с нови успехи |  Плевен За Плевен
Плевенските тенисисти Йоана Константинова и Иван Монов с нови успехи | Плевен За Плевен

Лидия Енчева спечели бронзов медал на сингъл и сребърен при двойките на  Държавното първенство - Кворум Силистра
Лидия Енчева спечели бронзов медал на сингъл и сребърен при двойките на Държавното първенство - Кворум Силистра

Над 90 тенисисти определиха шампионите на турнир в Пазарджик | pa1-media.bg

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Венета Генчева достигна  до финала на двойки на силния турнир до 12 години в Бургас. Там тя и  партньорката й Лидия Енчева отстъпиха в изключително драматичен
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - Венета Генчева достигна до финала на двойки на силния турнир до 12 години в Бургас. Там тя и партньорката й Лидия Енчева отстъпиха в изключително драматичен

Лидия Енчева - принцесата на силистренския тенис - Кворум Силистра

В Силистра завърши двудневният турнир по тенис на корт за мъже-двойки -  Кворум Силистра
В Силистра завърши двудневният турнир по тенис на корт за мъже-двойки - Кворум Силистра

Димитър Кисимов и Лидия Енчева са шампионите на международния турнир до 16  г. в Санта Марина
Димитър Кисимов и Лидия Енчева са шампионите на международния турнир до 16 г. в Санта Марина

Велизар Илиев и Джулия Златева станаха шампиони на държавния турнир до 12  години, Белослава Чунчукова финалистка на двойки - Спортен комплекс Дема
Велизар Илиев и Джулия Златева станаха шампиони на държавния турнир до 12 години, Белослава Чунчукова финалистка на двойки - Спортен комплекс Дема