Home

južna amerika čisto čudno класиране за световната купа по биатлон Za otkrivanje Angažirajte se prihvatiti

Лидерът в генералното класиране за Световната купа по биатлон Кентан -  Новини 24/7
Лидерът в генералното класиране за Световната купа по биатлон Кентан - Новини 24/7

БТА :: Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Хохфилцен, България завърши на 18-о място
БТА :: Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Хохфилцен, България завърши на 18-о място

Щафетата ни по биатлон с второ класиране в топ 10 | Зимни | Новини от  България и Света | OFFNews.bg
Щафетата ни по биатлон с второ класиране в топ 10 | Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg

Тирил Екхоф поведе в общото класиране за Световната купа след успех в  Руполдинг
Тирил Екхоф поведе в общото класиране за Световната купа след успех в Руполдинг

Владимир Илиев с най-добро класиране за Световната купа по биатлон - bTV  Спорт
Владимир Илиев с най-добро класиране за Световната купа по биатлон - bTV Спорт

Йоханес Тингнес Бьо с рекордна 15-а победа за Световната купа по биатлон -  Topsport.bg
Йоханес Тингнес Бьо с рекордна 15-а победа за Световната купа по биатлон - Topsport.bg

Фийон Майе заслужи малката световна купа в преследването, Владо Илиев  прибави нови точки в класирането - Спорт - Телеграф
Фийон Майе заслужи малката световна купа в преследването, Владо Илиев прибави нови точки в класирането - Спорт - Телеграф

Календар за сезон 2022/2023 - Световна купа

Йоханес Тингнес Бьо постигна трета победа за сезона за Световната купа по  биатлон, Владимир Илиев се класира на 33-о място в спринта в Хохфилцен -  Вестник Утро
Йоханес Тингнес Бьо постигна трета победа за сезона за Световната купа по биатлон, Владимир Илиев се класира на 33-о място в спринта в Хохфилцен - Вестник Утро

Владимир Илиев с рекордно класиране за Световната купа по биатлон - inews.bg

Норвежец за трети път на върха в биатлона - Труд

БТА :: Йоханес Тингнес Бьо постигна втора победа за Световната купа по  биатлон в Контиолахти, Благой Тодев се класира на 57-о място
БТА :: Йоханес Тингнес Бьо постигна втора победа за Световната купа по биатлон в Контиолахти, Благой Тодев се класира на 57-о място

Владимир Илиев спечели нови 11 т. за Световната купа по биатлон | СЕГА

Швед спечели първия старт за СК по биатлон

Биатлон | Facebook

Резултатите от световните първенства по биатлон повече няма да се смятат за  класирането в Световната купа
Резултатите от световните първенства по биатлон повече няма да се смятат за класирането в Световната купа

Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната  купа по биатлон, България остана на 19-о място - Зимни - Dsport.bg
Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон, България остана на 19-о място - Зимни - Dsport.bg

Фукрад спечели спринта от Световната купа по биатлон в Оберхоф, българите в  Топ 40 - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Фукрад спечели спринта от Световната купа по биатлон в Оберхоф, българите в Топ 40 - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Швед с втора поредна победа в Световната купа по биатлон, Владо Илиев 29-и

Триумф за Норвегия в щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Контиолахти - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона  -PlovdivskiNovini.bg
Триумф за Норвегия в щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Контиолахти - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона -PlovdivskiNovini.bg

Милена Тодорова с нови точки от световната купа по биатлон - Gol

Милена Тодорова на 15-то място на 7,5 км от Световната купа по биатлон във  Финландия, класира се за неделното преследване - Спорт - Телеграф
Милена Тодорова на 15-то място на 7,5 км от Световната купа по биатлон във Финландия, класира се за неделното преследване - Спорт - Телеграф

Владимир Илиев остана 33-и в спринта на 10 километра при мъжете от Световната  купа по биатлон - Труд
Владимир Илиев остана 33-и в спринта на 10 километра при мъжете от Световната купа по биатлон - Труд

Победи за Норвегия и Франция за СК в биатлона - Стадион - БНР Новини

Милена Тодорова с рекордно класиране в Световната купа по биатлон |  Корнер.dir.bg
Милена Тодорова с рекордно класиране в Световната купа по биатлон | Корнер.dir.bg