Home

Prokletstvo dijamant domet ардино тенис на маса marka Shabby Luksuzan

Демонстративна среща по тенис на маса между шампионката Сиделя и кмета на  Ардино - 24rodopi.com
Демонстративна среща по тенис на маса между шампионката Сиделя и кмета на Ардино - 24rodopi.com

12-годишната Сиделя от Ардино шампион в национален турнир по тенис на маса  - Новини
12-годишната Сиделя от Ардино шампион в национален турнир по тенис на маса - Новини

Две победи и две загуби записа СКТМ „Асарел-Медет“ в новия сезон от Висшата  лига по тенис на маса - OshtePan
Две победи и две загуби записа СКТМ „Асарел-Медет“ в новия сезон от Висшата лига по тенис на маса - OshtePan

Международният турнир по тенис на маса в Ардино в памет на Джофи се  превърна в истински спортен празник | Община Ардино
Международният турнир по тенис на маса в Ардино в памет на Джофи се превърна в истински спортен празник | Община Ардино

Национали по тенис на маса са на подготовка в Ардино - Новини

Турнир по тенис на маса по случай празника на Ардино | Кърджали Хабер

ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТЕНИС НА МАСА СЕ ПРОВЕДЕ В АРДИНО | Община Ардино

Два бронзови медала за Юнак (Ардино) на Държавното първенство по тенис на  маса
Два бронзови медала за Юнак (Ардино) на Държавното първенство по тенис на маса

Националният селекционер по тенис на маса: В Ардино има супер талантливи  играчи
Националният селекционер по тенис на маса: В Ардино има супер талантливи играчи

Турнир по тенис на маса за деца се проведе в Ардино | Кърджали Хабер

Клубен турнир по тенис на маса се проведе в Ардино - Haskovo.NET

Цветелина от Ардино – държавен шампион по тенис на маса в „Млад олимпиец“  до 18 години - Kardjali.bgvesti.NET
Цветелина от Ардино – държавен шампион по тенис на маса в „Млад олимпиец“ до 18 години - Kardjali.bgvesti.NET

Турнир по тенис на маса за деца се проведе в Ардино – Арда нюз

80 участници на Мини Балканското по тенис на маса в Ардино, Молдова и Две  могили най-добри на турнира в памет на Джофи - 24rodopi.com
80 участници на Мини Балканското по тенис на маса в Ардино, Молдова и Две могили най-добри на турнира в памет на Джофи - 24rodopi.com

Кадетките на СКТМ „Юнак“-Ардино станаха шампионки на България – Арда нюз

Млади тенисисти от пет страни на турнир в Ардино в памет на Джофи - Спорт —  Новини Стандарт
Млади тенисисти от пет страни на турнир в Ардино в памет на Джофи - Спорт — Новини Стандарт

Младата надежда в тениса на маса – Цветелина Георгиева от клуб „Юнак“,  Ардино - Спорт
Младата надежда в тениса на маса – Цветелина Георгиева от клуб „Юнак“, Ардино - Спорт

Смолянският клуб по тенис на маса „Орфей“ направи еднодневна подготовка в  Ардино – Нов Живот
Смолянският клуб по тенис на маса „Орфей“ направи еднодневна подготовка в Ардино – Нов Живот

Откриха 13-ия международен тенис турнир в памет на Джофи ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Откриха 13-ия международен тенис турнир в памет на Джофи ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Момичетата от Ардино спечелиха турнира по тенис на маса в Разград -  Parvomai.NET
Момичетата от Ардино спечелиха турнира по тенис на маса в Разград - Parvomai.NET

Първенци по тенис на маса | Kardjali.bg

Ардино е домакин на турнир по тенис на маса - Спорт — Новини Стандарт

БТА :: Два бронзови медала завоюваха състезателките на Юнак (Ардино) на  Държавното първенство по тенис на маса
БТА :: Два бронзови медала завоюваха състезателките на Юнак (Ардино) на Държавното първенство по тенис на маса

Тенисистите от Ардино с шест медала от Държавния финал в Панагюрище |  Кърджали Хабер
Тенисистите от Ардино с шест медала от Държавния финал в Панагюрище | Кърджали Хабер

Тенис на маса: Мария Йовкова /Комфорт-Варна/- Сиделе Мутлу /Ардино/ - ДП -  YouTube
Тенис на маса: Мария Йовкова /Комфорт-Варна/- Сиделе Мутлу /Ардино/ - ДП - YouTube